Mūsų partneriai

Mes atstovaujame tarptautinį pripažinimą turinčias kompanijas: ADB „Compensa Life Vienna Insurance Group“, UAB „INVL Asset Management“ ir UAB „Baltic Asset Management“

ADB „Compensa Life Vienna Insurance Group“ – tai gyvybės draudimo įmonė, priklausanti Austrijos draudimo grupei „Vienna Insurance Group“.

„Vienna Insurance Group“ – Austrijoje įsikūrusi tarptautinė draudimo grupė yra viena iš pirmaujančių draudimo bendrovių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos regione. Ši įmonė turi apie 23 000 darbuotojų beveik 50 draudimo bendrovių, kurios veiklą vykdo 25 šalyse. Vienna Insurance Group yra draudimo rinkos lyderė siūlanti platų produktų ir paslaugų asortimentą tiek gyvybės, tiek ir ne gyvybės draudimo sektoriuose.

Ši įmonė vadovaujasi šiomis pagrindinėmis vertybėmis:

Patikimumu. Austrijos draudimo grupės „Vienna Insurance Group“ aukšti finansiniai rezultatai bei  geri mokumo rodikliai  užtikrina ne tik klientų investicijų saugumą, bet ir suteikia galimybę gauti didesnį pelną nuo sukauptų sumų.

Saugumu. „Vienna Insurance Group“ grupės finansinį ir veiklos stabilumą, aukštą apsaugos lygį klientams, akcininkams, partneriams ir darbuotojams garantuoja A+ reitingas pagal žymios reitingų agentūros „Standard & Poor’s“ vertinimą.

Patirtimi. Daugiametė „Vienna Insurance Group“ patirtis leidžia Lietuvos rinkai teikti tarptautinio lygio standartus atitinkančias paslaugas.

UAB „INVL Asset Management“ – tai licencijuota Lietuvos turto valdymo bendrovė, kuri teikia pensijų fondų, investicinių fondų, privataus kapitalo bei investicinių portfelių valdymo paslaugas. UAB „INVL Asset Management“ priklauso AB „Invalda INVL“.

„Invaldos INVL“ grupė šiuo metu valdo daugiau kaip 20 investicinių ir pensijų fondų Lietuvoje bei Latvijoje (antros ir trečios pakopos), privačius finansinių priemonių portfelius. Grupės bendrovė „INVL Asset Management“ Lietuvoje valdo 51 proc. turto valdymo bendrovės „Mundus“ akcijų.

Remiantis Europos Sąjungos teisės reikalavimais, turto valdymo įmonių veiklą licencijuoja ir prižiūri Lietuvos bei Latvijos priežiūros institucijos.

Ši įmonė vadovaujasi šiomis pagrindinėmis vertybėmis:

Kliento gerovė. Šiai įmonei yra svarbus kiekvienas klientas, kolega, partneris, akcininkas. Tik atviras požiūris ir įsigilinimas į kievieno poreikius bei idėjas lemia sprendimų sėkmę ir kokybę.

Entuziazmas. Kiekviena įmonės veiklos diena yra pilna noro viską padaryti geriau ir pasiekti daugiau.

Racionalumas. Pasitikėjimo, kurį suteikia klientai, vertė yra milžiniška, todėl principingai yra laikomasi nustatytų taisyklių ir yra visuomet pasverta rizika.

Pagrindinė UAB „Baltic Asset Management“ kompanijos veikla – nekilnojamojo turto projektų valdymas ir vystymas. Gerovę kuriama ne tik kompanijos vystomiems projektams, bet ir juos supančiai aplinkai. Jau įgyvendinti projektai ir sugrįžtantys klientai yra įrodymas, kad siekiama plėtoti išskirtinius projektus, atitinkančius aukščiausius kokybinius reikalavimus bei yra kuriama ilgalaikė pridėtinė vertė klientams.