Maksimilianas Savickas

Padėsiu finansiškai apsaugoti Jūsų šeimą ir suprasti pinigų kalbą.

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Spausdami "Registruotis" Jūs sutinkate su privatumo politika.

Tel.: +370 655 65843

maksimilianas@viskobus.lt

Įsivaizduokite – jaunas vaikinas, kaip tipinis emigrantas, išvažiavo mokytis ir dirbti į užsienį tikėdamasis laimės. Po ketverių metų neištvėręs „svetimos laimės“ grįžo atgal į gimtąją Lietuvą. Darbo paieškos buvo ilgos, tačiau nesėkmingos. Ir štai vieną lietingą dieną pavyko susidraugauti su menininku fotografu, pas kurį ir pradėjo savo darbinę karjerą už 100 Lt per mėnesį. Vaikinas kiekvieną dieną stebėjo darbo skelbimus svajodamas apie „normalų“ darbą, tačiau niekas niekur nekviesdavo.

Vieną lemtingą dieną jis išsiuntė savo CV įmonei, kuri dar net nevykdė veiklos. Joje siekė tiesiog savanoriauti ir įgauti darbinės patirties. Paaiškėjo, kad ši įmonė buvo įkurta vos kelias dienas ir ieškojo žmonių, kurie galėtų vystyti verslą. Taip vaikinas, kartu su akcininkais, įkūrė vieną novatoriškiausių verslo modelių Lietuvoje.

Būdamas dar 25-erių tapo įmonės direktoriumi, priklausė tarptautinei verslo organizacijai, pasirašinėjo sutartis su tokiais technologiniais gigantais kaip Microsoft, Google, IBM, prisidėjo prie viešųjų pirkimų reikalavimų formavimo. Taip pat, kartu su kolega, buvo nominuotas Prezidentės Dalios Grybauskaitės už sukurtą pažangiausią elektroninio verslo modelį. Apsigyveno bute Vilniaus centre, apie kurį svajojo nuo pat vaikystės, tuo pat metu įkūrė ir dar vieną verslą. Sėkmė lydėjo visur – tapo ne tik vadovu, bet ir verslininku, investuotoju, lektoriumi.

Tačiau, kaip jau dažniausiai būna sėkmingose istorijose, „ištiko gyvenimas“ – viskas pradėjo ristis žemyn… Ir tikrai ne dėl to, kad verslas buvo blogas, o todėl, jog ištikus pirmai rimtai įmonės krizei, nemokėjo jos suvaldyti. Viskas krito tiek žemai, jog buvo sugadinti santykiai ne tik su įmonės darbuotojais, bet ir akcininkais. Įmonė smuko į tokias skolas, po kurių jau nesugebėjo atsistoti ant kojų. Vaikinas akimirksniu prarado pinigus, išsvajotą butą, ir du mėnesius gyveno tiesiog savo automobilyje kartu su ištikimiausiu keturkoju palydovu. Laimei, draugai liko draugais ir suteikė stiprybės išgyventi šį laikotarpį – ne tik palaikė, bet ir motyvavo, o antras įkurtas verslas bei investicijos padėjo uždirbti pinigus ir prasimaitinti.

Vaikinas ilgai svarstė – kaip taip gavosi? Atrodytų, po tokios sėkmės nebeįmanoma šitaip pargriūti. Po ilgų svarstymų, pokalbių su kolegomis, konsultacijų su specialistais, jis suvokė, jog būdamas versle jis nemokėjo vieno pagrindinio dalyko – kontroliuoti pinigų bei jų srautų. Tuomet jis ir pradėjo intensyviai mokytis pinigų kalbos. Tam, kad tai galėtų padaryti greičiausiai ir efektyviausiai, prisijungė prie „M Capital“ kolektyvo.

Be galo draugiškas ir supratingas kolektyvas padėjo tiek daug sužinoti, kad jis ėmė pats dalintis žiniomis su kitais, konsultuoti žmones bei padėti susitvarkyti su savo finansais, kol dar nepatyrė tokių nuosmukių, kaip jis.

Sveiki, aš esu Maksimilianas ir tai yra mano istorija. 🙂

Kas gali geriausiai kalbėti apie pinigus?

Tik tas, kuris patyrė ir didžiausias aukštumas, ir giliausias žemumas.

Jūsų rezultatas:

-

Konsultacija Jums nebūtina, tačiau REKOMENDUOJAMA!

Atsakymai parodė, kad konsultacija Jums nėra gyvybiškai būtina, tačiau rekomenduoju Jums užsiregistruoti konsultacijai, kurios metu galėsime dar labiau pagerinti Jūsų padėti, užtvirtinsime esamas Jūsų žinias bei pateiksiu rekomendacijas, ką galima daryti toliau.

Džiugi žinia! Šios konsultacijos yra nemokamos.

Kviečiu užsiregistruoti štai čia!

Konsultacija Jums BŪTINA!

Atsakymai parodė, jog tam, kad pilnai apsaugoti save ir/ar savo šeimą, visiškai ramiai kontroliuoti savo pinigus - finansų konsultacija Jums yra tiesiog būtina. Konsultacijos metu sudarysime Jums planą pažingsniui, ką ir kaip daryti toliau.

Džiugi žinia! Šios konsultacijos yra nemokamos.

Kviečiu užsiregistruoti štai čia!

Pasitikrinkit, ar Jums reikalinga finansinė konsultacija?

Kitas klausimas

#1. Ar šiuo metu turite darbą?

Kitas klausimas

#2. Ar Jūs taupote?

Kitas klausimas

#3. Ar skirstote savo pinigus?

Kitas klausimas

#4. Ar turite piniginį rezervą?

Kitas klausimas

#5. Ar turite gyvybės draudimą?

Kitas klausimas

#6. Ar turite finansinių svajonių/tikslų?

Kitas klausimas

#7. Ar esate susikūrę savo šeimą? (žmona/vyras, vaikai)

Kitas klausimas

#8. Ar norite turėti daugiau pinigų, nei dabar?

Kitas klausimas

#9. Ar norite finansiškai apsaugoti savo šeimą?

Kitas klausimas

#10. Ar gyvenate nuo algos iki algos?

Baigti testą