Greta Maselskienė

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Spausdami "Registruotis" Jūs sutinkate su privatumo politika.

Tel.: +370 682 31635

El. p.: greta@viskobus.lt

Sveiki,

„Esu asmeninių finansų konsultantė“ – tai oficialios mano pareigos. Sutinku – skamba nuobodžiai, kartais net ne visai aišku apie ką tiksliai konsultuoju, gal net truputi baugu, nes juk „tie“ konsultantai visada nori ką nors parduoti, tačiau viskas yra kur kas paprasčiau nei atrodo.

Dar prieš keletą metų neturėjau „žalio“ suvokimo, kas gi yra tie finansai ir kaip juos reiktų valdyti, kad ateityje nereikėtų gyventi tik iš SoDros pensijos. Bet aš labai troškau sužinoti. Ir ką jūs manote? Kai ieškai – randi! Man labai pasisekė – atradau „M Сapital“!

Pamaniau, jog tokia galimybė pasitaikė ne šiaip sau. Pradėjau uoliai mokytis ir taikyti žinias savo gyvenime – nepasakyčiau, kad buvo lengva. Pradžioje neplanavau dirbti šioje srityje, o tik įsisavinti kuo daugiau žinių. Juolab mokykloje nemėgau matematikos, todėl buvau įsitikinus, jog tik gerai mintinai skaičiuojantis žmogus gali kalbėti apie finansus. Tačiau dėka nuostabaus mentoriaus supratau, kad turint tiek naudingos informacijos būtų tiesiog neatsakinga ją naudoti tik savo reikmėms, tad nusprendžiau šioje veikloje pasilikti ilgiau bei pradėti dalintis turimomis žiniomis ir patirtimi. Iš pradžių su šeima, draugais, bičiuliais, o po to ir su klientais. 

Net jei jums atrodo, jog nedraugaujate su skaičiais, jūs vis vien galite efektyviai valdyti savo finansus, nes čia svarbiausia suprasti dėsnius ir principus. Visa kita – tai tik truputis žinių, žybsnis nuoseklumo ir savalaikių sprendimų. O gyvenime daugiau ramybės bei užtikrintumo – tai įrodyta.

Augu kartu su kiekvienu klientu. Mano didžiausios vertybės – tai nuoširdumas, atvirumas, sąžiningumas ir laisvė. Nors su savo vaikais, pripažinsiu, kantrybės dažnai stokoju, tačiau su žmonėmis, kurie kreipiasi į mane pagalbos, esu kantri, atvira ir nuoširdi. Esu ta, kuri parodo galimybes, bet sprendimus priimate jūs. Manau, jog kiekvienam ieškančiam objektyvios, nepagražintos informacijos, galiu padėti ir patarti, kaip susidėlioti individualų trumpalaikį ir/ar ilgalaikį finansinį planą bei kokius finansinius įrankius apsimoka pasirinkti.