Gimęs vaikutis – tai gausybė džiaugsmo

Tačiau tam, kad laimė nedingtų vaikeliui užaugus, reikalingi tinkami sprendimai

Sveikiname su šeimos pagausėjimu!

Suprantame, koks tai nuostabus įvykis.

Džiaugsmui atslūgus sugrįžta kasdieniai rūpesčiai, gyvenimas ir toliau teka pirmyn, bet ar susimąstome, kur jis nuves?


 

Pradžioje skaičiuojame akimirkas, minutes ir valandas, tuomet pereinam prie dienų, savaičių ir mėnesių, galiausiai pradedame skaičiuoti metus, o žiūrėk, jau ir išleistuvės! Nuo šio momento į mūsų šeimą atėjusi nauja gyvybė tampa savarankiška, išeina į gyvenimą.

Ką galvos apie mus mūsų atžalos sulaukę šio momento? Kokios ateities  mes jiems norime? Kokių finansinių žinių sulauks iš mūsų ir kokį finansinio raštingumo pavyzdį parodysime patys? Tam, kad visą tai įgyvendinti – būtinas planavimas.

Tad kviečiame susitikti (gyvai ar virtualiai) ir suplanuoti Jūsų vaikų puikią finansinę ateitį

Susitikimo metu kalbėsime apie Jūsų finansinę padėtį, apie taupymo ir kaupimo galimybes su gyvybės draudimu bei sukursime individualų planą, kaip taupyti sąmoningai.

Konsultacijos metu:išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir remiantis Jūsų situacija aptarsime koks sprendimas Jums galėtų tikti.parodysime ką Jūs galėtumėte dėl to padaryti ir kodėl taip svarbu pradėti kaupti kuo anskčiau.aptarsime kaupimo gyvybės draudimuose, pensijų fonduose ir bankuose pliusus ir minusus.aptarsime kokių rūšių būna finansinės apsaugos ir kokios jos galėtų būti Jūsų situacijoje.parodysime kaip galėtumėte panaudoti vaiko pinigus (ir kas tai yra).atsakysime į Jums rūpimus klausimus ir tapsime ilgalaikiu ir patikimu Jūsų partneriu asmeninių finansų srityje.

Ir svarbiausia: žmonės neplanuoja suklysti, jie tiesiog klysta planuodami

Be to, išskirtinai Jums, ištikimiems „Gandro pašto“ programos dalyviams, paruošėme kelias staigmenas:


 

Norėdami pradžiuginti Jus ir Jūsų džiaugsmelį, visiems užsiregistravusiems į konsultaciją dovanosime po vaikišką žaisliuką/kramtuką.

Nusprendėme iš visų užsiregistravusiųjų per 1 mėnesį nuo vaikučio gimimo dienos, burtų keliu išrinkti 2 laiminguosius (-ąsias), kuriems (-ioms) įteiksime vieną iš dviejų dovanų:

116 Eur vertės tobulėjimo Audioknygų rinkinį

1 nakvynę šeimai sodyboje „Vila Om“ 3-4 vietų kambaryje.

Tad susitikime ir kartu žengsime pirmuosius žingsnius puikios Jūsų vaikų ateities link:


Spausdami „Pasikalbam“ Jūs sutinkate su privatumo politika.

Mūsų partneriai: